Electoral roll at 11/10/2020

In according with Church Representation Rules please see the electoral roll for St James Church Bulkington.
This will be displayed for 14 days.
ANTHONY Anita GARRAWAY Carol NYAKUNENGWA Patrick
ARUNDELL Meganne GETTINGS Christopher OLDHAM Christine
BARNETT Tony GIBBS Pamela O’NEILL Jay
BENNETT Jane GODFREY Alan ORILL Patricia
BENNETT Mark GORDON Mary PARTRIDGE Rachel
BIGGS Heather GORDON Peter PIKE Sheila
BIRD Doreen GRANT Chelsea PLUCKROSE Joy
BIRD Teresa GRANT June PRATT Geoffrey
BRINDLEY Gillian GREGORY Robert PRATT Marie
BRINDLEY Harry Victor GUTTERIDGE Julian PRATT Steven
BROOMFIELD Bethany HACKETT Penelope PROBERT Rebecca
BROOMFIELD Rachel HACKETT William QUINNEY June
BROWN Jane HALL Clifford RANDLE Sybil
BROWN Richard HARBAN Robert READING Alan
BUCKLEY Vicki HAYCOX Judith READING Heather
CARR Janet HAYNES Pamela RICE Rebecca
CARVELL Margaret HEMMINGS Henry ROBERTS Martin
CASTLEDINE Ian HINDE Anita ROBERTS Sharon
CASTLEDINE Virginia HODGKINS Dorothy ROWAN Blake
CATLIN Christopher HODGKINS Kate ROWAN Fiona
CHAPMAN Marion JONES Cody ROWAN Lee
CHOULES Brian JONES Colette SHANNON Gordon
CHOULES Doreen JONES Daniel SHAW Ayrton
CHAPMAN Susan JONES Graham SHIRLEY Lorraine
CLEWS Margaret JONES Peter SLEEMAN Kenneth
COLDWELL Margaret JONES Ralph SLEEMAN Lyla
COLE Janet JONES Sandra SMALES Janet
CONROY Hazel KEACH Christopher SMALES Jonathan
COOPER David KEACH Sandra SMALES Karen
COOPER Rachel LEE Jacqueline SMITH Kevin
CORDEN Ian LEEDHAM Sue SMITH Shirley
CORDEN Jayne LIGGINS Jean SWIFT Pat
CROSS Carole LIGGINS Richard TAUNTON Sheila
COULSON Gillian LINNETT Patricia THAXTER Kayedean
DARMON Christine LONG-LEATHER Mark THOMAS Dorothy
DAVIS May McCREATH Anne TOWERS Emily
DUGGAN Iris McCREATH Jack TURNER Susan
DUGGAN William MALE Bethany VALENTINE Charlotte
DUNKLEY Ruth MASON Rodney VALENTINE Craig
EBURNE Joanne MASSEY Megan VAN JAARSVELD Charlotte
EBURNE Shirley MATHIESON Catherine VAN JAARSVELD Paul
ELSON Elizabeth MATHIESON Lucy WALKER Ruth
ESSEX Francis Jennifer MAY Christine WATKINS Audrey
FARNDON Jill MAY John WEST Kerry
FARNDON Margaret Kay MAY Wendy WHITCROFT Gillian
FARNDON Robert MILNER Marjorie WHITEHEAD Kathryn
FARNDON Roland John MONK Ellie Mai WHITEHEAD Marlene
FINNEY Shanney MORTON Abigail WHITEHEAD Michael
FORD Margaret Joyce MYERS Delia WHITING  Aaron
FROST Mollie NEWELL Sharon WILKS Geogie
FURNIVAL Peter NUTTALL Graham WORLEY Christopher
    WROE Harry
    YEO Amy

 

Result of Elections following APCM 11/10/2020

Please see the following information:
Elections 2020